ANNA BRYŁKA, nr 1 na liście Konfederacji w Wielkopolsce: EUROPA SKOŃCZY Z ,,ELE…

✅ ANNA BRYŁKA, nr 1 na liście Konfederacji w Wielkopolsce: EUROPA SKOŃCZY Z ,,ELEKTRYKAMI” JESZCZE ZANIM ZACZNIE OBOWIĄZYWAĆ ZAKAZ SPALINÓWEK❓ POWAŻNE SPADKI ZAINTERESOWANIA‼

🛑 To się unijnym ekofanatykom nie spodoba. Pomimo propagandy religii klimatycznej, ludzie po prostu nie chcą kupować elektryków i trend ten rozpędza się dość znacznie. Na Islandii, gdzie elektryczne auta są absurdem ze względu na temperatury, spadek zainteresowania w zeszłym roku wyniósł aż 79,3%‼ Podobną zapaść obserwuje Finlandia, nieco mniej Szwecja i co zabawne – Niemcy, czyli główny europejski producent aut elektrycznych.

✅ Dzieje się więc to, o czym mówimy od dawna: na elektryki nie ma naturalnego popytu, który byłby motywowany ich jakością. Zwłaszcza w zimnych krajach. Do ich zakupu skłaniały wyłącznie absurdalnie wysokie dopłaty, które (np. w Norwegii) powodowały, że w razie awarii nie opłacało się naprawiać „elektryka”, tylko wziąć dotację na kompletnie nowy‼ Powstały więc gigantyczne cmentarzyska w połowie nowych, zezłomowanych aut. Cud ekologii‼

To absurdalna, socjalistyczna polityka kreowania sztucznego popytu na wybrakowane produkty. Oczywiście, produkty wytwarzają Niemcy (między innymi), więc działania UE w tej kwestii stają się zrozumiałe. Ale nawet niemieckie społeczeństwo odchodzi od elektryków: spadek zanotowany w tym kraju wynosi aż 15,4%‼

✅ Mówiliśmy to wiele razy: elektromobilność ma być naturalna, jeśli elektryczne auta okażą się lepsze od spalinowych. A że takie nie są, to ludzie po prostu je odrzucają. Przymusowa elektryfikacja wszystkiego jest zabójcza zwłaszcza dla relatywnie biedniejszych społeczeństw, takich jak niestety polskie, które na tle UE używa jednych z najstarszych samochodów. Są to więc siłą rzeczy samochody spalinowe. Nie możemy się zgodzić na przymus odrzucenia paliw kopalnych i samochodów spalinowych, ponieważ przy obecnej stopie życiowej brak samochodu spalinowego oznacza brak samochodu w ogóle. A więc skrajne wykluczenie komunikacyjne.

Podajcie dalej‼

171 osób polubiło posta

1 KOMENTARZ

1. przymusowa elektryfikacja to sposób na odbieranie kolejnych swobód obywatelskich. „Możni” nie czują się dowartościowani gdy społeczeństwo może godnie żyć dlatego wymyślają kolejne sposoby na nałożenie nowych obciążeń i ograniczeń.