Anna Bryłka kontra PiS!

Podobne

Udostępnij

Tusk kontynuuje politykę Morawieckiego!
Subskrybuj nasz kanał:
Chcesz wiedzieć więcej? ⬇⬇⬇

Lajkuj, subskrybuj, obserwuj i dołączaj do nas na naszych stronach, grupach i kontach:
na Instagramie:
na Facebooku:
na Twitterze:
na TikToku:
na TikToku:
Podcasty Konfederacji:
Oficjalna strona:

Chcesz pomóc Konfederacji? Udostępniaj nasze treści!

Zapraszamy na kanały naszych liderów.

#Konfederacja #AnnaBryłka #Sejm
————-
✅ Zaproś znajomych i rodzinę do subskrybowania naszego kanału, wysyłaj im nasze filmy, zachęcaj do głosowania na Konfederację i pomóż nam rozbić „bandę czworga” z PiS, KO, Lewicy i PSL!

Zgadzasz się? Chcesz nas wesprzeć?
Polub 👍
Skomentuj 💬
Podaj dalej ➥

Anna Bryłka kontra PiS!

żródło

33 KOMENTARZE

 1. Naiwni czy sprytni konfederaci. PIS sporo nasmarował w EU ale nie kopie się leżącego ponieważ
  to nie po chrześcijańsku, po ewentualny wykończeniu PIS-u Tusk wykończy Konfederację
  (koniec kadencji prezydenta), leżący może się jednak podnieść i oddać. Pana Bosaka postraszyli
  już utratą marszałkowania. Poza tym przy 80% wielbicieli EU nawet Konfederacja nic nie zrobi, jakoś rolnicy
  mimo kłopotów z Ukrainą nie chcą wychodzić z unii, więc po co się naprężać. Zwłaszcza, że już pierwszego
  dnia złożyli hołd Tuskowi.

 2. Trzeba umieć to, co się czyta i widzi interpretować kontekstowo, a nie tylko ujadać. Rząd Tuska działa od miesiąca, podobnie jak przy budżecie niewiele mógł zmienić na lepsze (bo tam na poprawki miał 4 – słownie: cztery – dni; o to postarało się pis swoim dwutygodniowym rządem i prezydent) w dokumentach roboczych (!), nad którymi poszczególne komisje Rady Europy pracowały od 2020 roku. Ale wystarczy spojrzeć na sam tytuł tego dokumentu, przesłanego – jak czytamy – przez Przewodniczacego Rady Europy do delegacji w poszczególnych krajach (dnia 15 grudnia 2023), dokumentu o charakterze roboczym, nad którym odbędą się dyskusje 1 lutego 2024 roku podczas Nadzwyczajnego szczytu Rady Europejskiej poświęconego śródokresowej rewizji długofalowego budżetu 2021–2027. Rząd Tuska (polska delegacja) od 15 grudnia się do nich przygotowywał. Musi od czegoś wyjść, żeby zaproponować swoje ewentualne poprawki do tego "schematu negocjacyjnego", bo dokumet ten (jak czytamy) jest właśnie schematem negocjacyjnym, a nie serią twardych zamkniętych doktryn. Ludzie z Konfederacji jak zwykle wiedzą, że coś dzwoni, ale nie bardzo wiedzą w którym kościele. Są po prostu za ciency intelektualnie, żeby dokonać jakiejś sensownej analizy tego, co się dzieje, czy co czytają, aby ewentualnie wykreować jakieś sensowne rekomendacje. Bicie piany to ich specjalność. Przypominają przy tym niesforne dzieci, które idą do sklepu mięsnego i wołają, że chcą lizaka.
  Odsyłam do komunikatu dotyczącego tego szczytu RE
  https://www.consilium.europa.eu/pl/meetings/european-council/2024/02/01/

 3. Brylka przestań juz sie lansować. Razem z Tuskiem rozpiepszacie Polskę. Pis juz nie rządzi ,a ciagle sie czepiacie, jakby to mialo coś pomóc. Macie swoje zawody to do roboty!! A jak nie macie, to tym gorzej. Zadaj pytania Premierowi Tuskowi, kobieto, ale tu odwagi brak co? Czy zostawiasz sobie konfederacjo uchylone drzwi??? 🤫

 4. Ogólnie to jest to dobra metoda, jedyny sposób aby pokazali was w TV i przeszło to do opinii publicznej. Pamiętam jak kiedyś narodowcy jeździli za Palikotem kiedy lewusy chciały wejść do sejmu i trolowali każde wystąpienie w każdym mieście pokazując prawdę. Wtedy nie udało mu się przekroczyć progu, pamiętacie? A więc działa.

spot_img

Dołącz do
Konfederacji Korony Polskiej

Partia polityczna konserwatywnych tradycjonalistów.
Dla Wielkiej, Dumnej, Suwerennej, Bogatej Polski.
ZOSTAŃ CZŁONKIEM
Możesz zostać również sympatykiem
close-link
Kliknij Tutaj