Ani Marian Banaś ani nikt inny z elit nie ma i nie będzie miał zakulisowego wpły…

Podobne

Udostępnij

[ad_1]
Ani Marian Banaś ani nikt inny z elit nie ma i nie będzie miał zakulisowego wpływu na strategię i działania Konfederacji.

Tę strategię ustalamy w Radzie Liderów, konsultujemy z naszymi partiami i wspólnie ze Sławomir Mentzen przewodzimy w jej realizacji. Ustaliliśmy wspólnie, że po wyborach nie zamierzamy zawiązywać koalicji ani z PiS ani z PO jeszcze zanim Jakub Banaś do nas dołączył.

Od kiedy sondaże Konfederacja poszły w górę ludzie z elit o nas plotkują oraz wzajemnie się nagrywają lub są nagrywani. Nie robi to na nas wrażenia. Jesteśmy i będziemy niezależni. W pracy politycznej kierujmy się wyłącznie interesem zwykłych Polaków i naszym wspólnym programem. Wszelkie inne oceny to dezinformacja. Będzie jej w następnych miesiącach więcej bo po wyborach rola Konfederacji wzrośnie.

[ad_2]

Źródło

43 KOMENTARZE

  1. Nawet jeśli mają mówić, że jestem naiwny to ja wolę być naiwnym niż głupim i głosować na POPIS. Jestem dobrej myśli. Najważniejsze, że wkrótce PIS przestanie już mieć w rękach narzędzia do głoszenia swojej propagandy. A konfederacja? Jak nie teraz to za 4 lata. Brawo za wytrwałość!

spot_img