AI wpłynie na rywalizację mocarstw. Czy grozi nam globalna utrata bezpieczeństwa?

👉 „ERA SZTUCZNEJ INTELIGENCJI” – POLSKIE TŁUMACZENIE KSIĄŻKI „THE AGE OF AI” JUŻ W PRZEDSPRZEDAŻY:

📚 PRZECZYTAJ FRAGMENT KSIĄŻKI „ERA SZTUCZNEJ INTELIGENCJI”:

📚 SPRAWDŹ PRZEDPREMIEROWE KSIĄŻKI, KTÓRE POZWOLĄ ZROZUMIEĆ KONTEKST STRATEGICZNY:

🔴 WSZYSTKIE TREŚCI NK CZYTASZ I OGLĄDASZ TERAZ ZA DARMO DZIĘKI WSPARCIU DARCZYŃCÓW. ZOSTAŃ JEDNYM Z NICH!:

🔔 „NOWY PORZĄDEK GLOBALNY” – NAJNOWSZA KSIĄŻKA BARTŁOMIEJA RADZIEJEWSKIEGO JUŻ W PRZEDSPRZEDAŻY:

Robert Kuraszkiewicz powie o:
✅ zmianach związanych z rozwojem sztucznej inteligencji;
✅ podstawowym zadaniu ludzkości wynikającym z wykorzystywania AI;
✅ premierze PIERWSZEGO polskiego tłumaczenia książki „The Age of AI” autorstwa Kissingera, Schmidta, Huttenlochera.

⏩ Wspieraj bezpośrednio nasz kanał YT poprzez przycisk „wesprzyj” pod dowolnym filmem i otrzymuj bonusy: bit.ly/3JGeXDh
🔔 SUBSKRYBUJ NOWĄ KONFEDERACJĘ: 🔔
🔴 ODWIEDŹ KSIĘGARNIĘ NK:

🔔 ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA I BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z WSZYSTKIMI TREŚCIAMI NK:

⏩ Wspieraj Nas również na Patronite. Zostań naszym patronem:

Nasze media:
👍 Facebook:
👍 Twitter:
👍 LinkedIn:

#ai #technology #kissinger

1. Pomierzy rzeczami oczywistymi że AI świetnie analizuje dane zależności wplatane są bzdury typu – pojazdy autonomiczne – kto poniesie odpowiedzialność za wypadki spowodowane za nieprzewidywalną odpowiedź układu sterowania bazującego na AI – którego odpowiredz n natury nie jest jednoznaczna i nie wiadoo czy jest prawdziwa