Afera taśmowa z udziałem Prezesa NIK. Majdzik: Marian, zastanów się, co ty robisz |Dzień z republiką

Komentarze i opinie publicystów.
🔔 – subskrybuj nasz kanał i oglądaj codziennie wiadomości z Polski i ze Świata oraz wszystkie nasze programy!
Jeśli podoba się Państwu video, prośba o udostępnienie go swoim znajomym oraz polubienie przez kliknięcie kciuka 👍 pod video.
Dziękujemy za Państwa wsparcie.

📺 – Aktualne informacje z Ukrainy!
📺 – „Gra Tajnych służb” – obejrzyj wszystkie odcinki serialu.
📺 – obejrzyj wszystkie odcinki programu „Salonik Polityczny Rafała Ziemkiewicza”.
📺 – obejrzyj wszystkie odcinki programu „Polska na dzień dobry”.

🚩 Facebook:
🚩 Twitter:
🚩 Instagram:

Jesteśmy dla Ciebie na:
Widziałeś coś ciekawego – pisz: kontakt@telewizjarepublika.pl

#TelewizjaRepublika #Republika #rosja #ukraina #niemcy #taśmybanasia #banaś #nik #polityka #afera #polska #polityka #pis #tusk #konfederacja

1. Pomyśleć jak to TVN i wyborcza rozpętały piekiełko wokół Banasia i jego syna,w momencie kiedy został z nadania PIS wybrany szefem NIK i cóż się stało wówczas, PIS chciał aby ustąpił z urzędu no to Banaś nie dość że nie ustąpił to jeszcze w zemście rozpoczął wojnę z PIS wykorzystując do prywatnej zemsty urząd.O tak jak wojuje z PIS,to skończyła się nagonka wyborczej czy TVN, i oto Banaś zyskał sprzymierzeńców.Hipokryzja to mało powiedziane,tamta strona ma wypaczone poczucie sprawiedliwości, uczciwości, praworządności.Wszystko nawet największy szwindel ,zarzuty, łapówki, napotyzm ze strony PO to sprawa polityczna według nich i potrafią ze złodzieja zrobić bohatera.I tak Banaś z aferzysty wyrósł na bohatera.Niewazne czy ktoś jest naprawdę złodziejem,byle tylko nienawidził PIS, to już jest ofiarą systemu,PIS swoich aferzystów wyrzuca z partii a oni robią ze swoich bohaterów.