Afera Pegasusa: Obywatele i parlament muszą móc kontrolować służby specjalne! Przemysław Wipler

Przemysław Wipler, poseł Konfederacji, wybór składu osobowego Komisji Śledczej do zbadania legalności, prawidłowości oraz celowości czynności operacyjno-rozpoznawczych podejmowanych m.in. z wykorzystaniem oprogramowania Pegasus przez członków Rady Ministrów, służby specjalne, Policję, organy kontroli skarbowej oraz celno-skarbowej, organy powołane do ścigania przestępstw i prokuraturę w okresie od dnia 16 listopada 2015 r. do dnia 20 listopada 2023 r.
Subskrybuj nasz kanał:
Chcesz wiedzieć więcej? ⬇⬇⬇

Lajkuj, subskrybuj, obserwuj i dołączaj do nas na naszych stronach, grupach i kontach:
na Instagramie:
na Facebooku:
na Twitterze:
na TikToku:
Podcasty Konfederacji:
Oficjalna strona:

Chcesz pomóc Konfederacji? Udostępniaj nasze treści!

Zapraszamy na kanały naszych liderów: @wipler

#Konfederacja #PrzemysławWipler #Pegasus
————-
✅ Zaproś znajomych i rodzinę do subskrybowania naszego kanału, wysyłaj im nasze filmy, zachęcaj do głosowania na Konfederację i pomóż nam rozbić „bandę czworga” z PiS, KO, Lewicy i PSL!

Zgadzasz się? Chcesz nas wesprzeć?
Polub 👍
Skomentuj 💬
Podaj dalej ➥

1. Wykopać tego Wiplera na zbity zarzygany ryj. I jakieś konsekwencje być muszą dla tego kto wpadł na taki pomysł żeby go przyjmować. Pewnie go trzymają jakieś układy , więc potrzebny jest stanowczy głos wyborców, a jeśli nam powiedzą że głos wyborców jest dla nich ważny tylko przy wyborach to niech się cmokną ze swoją mikro partyjniacką sitwą.