ADAM BODNAR WSZCZYNA NAGONKĘ NA MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI Minister sprawiedliwości …

Podobne

Udostępnij


ADAM BODNAR WSZCZYNA NAGONKĘ NA MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI‼

📢 Minister sprawiedliwości Adam Bodnar wszczął nagonkę przeciwko 🇵🇱 Marszowi Niepodległości i setkom tysięcy polskich patriotów, którzy od kilkunastu lat w nim uczestniczą na ulicach 🟨🟥 Warszawy! Polityk zamierza wykorzystać w tej nagonce upolitycznioną prokuraturę!

🔴 Bodnar wznowił umorzone w 2019 roku postępowanie o rzekome propagowanie ustroju totalitarnego przez uczestników i organizatora Marszu Niepodległości w 2017 roku. Prokuratura nie wykryła wówczas sprawców rzekomej propagacji, a co ważniejsze, uznała, że skarżone czyny nie zawierały znamion przestępstwa. Adam Bodnar, jeszcze jako Rzecznik Praw Obywatelskich zarówno był zawiadamiającym o rzekomych przestępstwach w 2017 roku, jak również skarżącym decyzję prokuratury w 2019 roku.

⛔️ Teraz, po objęciu władzy nad prokuraturą i wymiarem sprawiedliwości chce je wykorzystywać jako narzędzie politycznej walki ze swoimi przeciwnikami, za których uważa 🇵🇱 polskich patriotów!

⚠️ Należy podkreślić, że tych haniebnych działań podejmuje się minister w rządzie Donalda Tuska. Przypomnijmy, że to za pierwszego premierostwa Tuska dochodziło do największych prowokacji i ataków wymierzonych w 🇵🇱 polskich patriotów i Marsz Niepodległości. Uczestnicy byli atakowani przez policję za pomocą polewaczek, gazu, pałek, systemu LRAD i broni gładkolufowej.

🛑 Obecna polityka Ministerstwa Sprawiedliwości utwierdza nas w przekonaniu, że te czasy wrócą już w tym roku, a rząd i władze Warszawy będą robić wszystko, aby uniemożliwić 🇵🇱 Polakom świętowanie rocznicy odzyskania niepodległości przez nasz kraj.

❗️Należy z całą mocą potwierdzić, że wznowienie postępowania jest bezzasadne. Organizujące największą coroczną polską demonstrację patriotyczną Stowarzyszenie „Marsz Niepodległości”, jak również sami maszerujący, to 🇵🇱 polscy narodowcy, patrioci, zwolennicy ideowej prawicy i państwowcy. Sam Marsz Niepodległości wyrasta z tradycji polskiego ruchu narodowego – środowiska politycznego, które nie tylko doprowadziło do odzyskania niepodległości przez Polskę w 1918 roku, ale również położyło fundamenty pod polski parlamentaryzm II, a w konsekwencji również III Rzeczypospolitej. To polscy narodowcy jako pierwsi weszli do walki przeciwko nazistowskim Niemcom i komunistycznej Rosji w 1939 roku i jako jedyni prowadzili tę walkę do samego końca, płacąc najwyższą cenę za przywiązanie do ideałów Boga, Honoru i Ojczyzny.

🇵🇱 Marsz Niepodległości jest dobrem narodowym i wyrazem patriotyzmu całego pokolenia Polaków.

MUREM ZA MARSZEM NIEPODLEGŁOŚCI‼️
ADAM BODNAR DO DYMISJI‼️
DOŚĆ KŁAMSTW O POLSKICH NARODOWCACH‼️


519 osób polubiło posta

Źródło

4 KOMENTARZE

spot_img

Dołącz do
Konfederacji Korony Polskiej

Partia polityczna konserwatywnych tradycjonalistów.
Dla Wielkiej, Dumnej, Suwerennej, Bogatej Polski.
ZOSTAŃ CZŁONKIEM
Możesz zostać również sympatykiem
close-link
Kliknij Tutaj