A 12% Konfederacji będzie można opić już w ten piątek w Warszawie i w sobotę w Łodzi na Piwie z Mentzenem

Zaczynamy o 19:00!

#mentzen #nowanadzieja #konfederacja #piwozmentzenem

1. Gratulacje, panie i panowie. Cieszę się, że ludzie( wreszcie budzą się) głosują na Was. Ja Was popieram za wiedzę, merytoryczne wypowiedzi, za przytaczanie faktów. Za dyskusje na wysokim poziomie, szkoda tylko, że niewielu może z Wami podyskutować. Bądzie tacy dalej, walczcie o nasz kraj bo przecież to nasz wspólny kraj, nas wszystkich , naszych dzieci i wnuków. Nie starajcie się kłamać społeczeństwu bo tego nie wybaczą. Jeśli mamy kłopoty to należy mówić wtedy i społeczeństwo pomoże bo przecież to nasz wspólny interes i ukłon w stronę naszych przodków, który walczyli w tylu wojnach o naszą wolność.

2. Myślę że Prezes rozwali Konfederację w najbliższym czasie, za duże podziały się tam już robią🤷 Braun jest jego solą w oku z jakiegoś powodu ale nie może go ruszyć bo ludzie go popierają, możliwe że bardziej niż samego prezesa