9 czerwca w Warszawie, powiatach podwarszawskich i za granicą głosujcie na Ewa Zajączkowska❗

Ewa: „Dziękuję Wam, że jesteście ze mną w tej kampanii! To najlepsza kampania, w jakiej biorę udział i najważniejsze wybory, w których kandyduję!
Dajecie mi ogromne wsparcie i motywację do dalszej pracy! Wasze ciepłe słowa, chęć rozmowy, obecność na spotkaniach znaczy dla mnie bardzo wiele i pokazuje, że robię dobrą robotę. Dziękuję! Bez Was to nie miałoby sensu!

Wasz głos, choćby jeden, może zmienić wszystko. Nigdy nie wątpcie w jego siłę i nie lekceważcie go, olewając te wybory. To najgorsze, co można zrobić, bo tylko raz na jakiś czas mamy możliwość odsunięcia tych świrów niszczących Polskę od władzy. I ta okazja będzie właśnie 9 czerwca! W Warszawie i w powiatach podwarszawskich oraz za granicą możecie zagłosować na mnie – nr 2️⃣ na liście Konfederacji.”

1. Droga Konfederacjo pamiętaj, ze w parlamencie europejskim nikt nie dybie na polskie interesy. Natomiast trzeba się umieć konstruktywnie współpracować i dogadać w sprawach wspólnych oraz rozwiązywać problemy jeśli występuje konflikt interesów, co jest normalne w tak złożonej organizacji. A do tego jak widzę Konfederacja nie wykazuje kompetencji, nie tylko lingwistycznych 😎. Nie wystarczy pić piwo, bić pianę, walić butem w mównice, czy latać z gaśnicą 😎