4/5 dzisiejszych miast za mną Dzięki Łódź!

Podobne

Udostępnij

4/5 dzisiejszych miast za mną 🙂 Dzięki Łódź!


4/5 dzisiejszych miast za mną dzięki łódź!
4/5 dzisiejszych miast za mną dzięki łódź!Źródło

45 KOMENTARZE

 1. Konfederacja to ślepa uliczka. W mafiokracji monarchą na kadencję zostaje ten mafiokrata który najlepiej zorganizuje złodziejstwo, kłamstwo, oszustwo i w ten sposób zdobędzie najliczniejszą klientelę. Konfederacja jest przeciw złodziejstwu, nie kłamie, nie oszukuje, nie chce kupować klientów więc nigdy w mafiokracji dobrego wyniku nie zrobi. Szlachetni ale naiwni i niezbyt rozgarnięci ludzie tracą czas i energię na rywalizację, którą przegrywają z założenia, zamiast dążyć do zmiany ustroju z mafiokracji na demokrację.
  Aby w Polsce było dobrze trzeba wszystkie mafie polityczne zwane elegancko partiami odsunąć od władzy i wprowadzić demokrację.
  Mafiokratyczne wybory do sejmu należy bojkotować i domagać się przeprowadzenia wyborów demokratycznych. W wyborach demokratycznych wybiera się indywidualne osoby w okręgach jednomandatowych. Teraz w wyborach mafiokratycznych w okręgach wielomandatowych wybieramy do sejmu mafiokratów z obstawami.
  Polko! Polaku! Nie daj się wciągnąć w plebiscyt, który mafiokrata ma tobą rządzić! Najwyższą władzą w Polsce nie ma być mafiokrata który wygra wybory tylko demokratycznie wybrany sejm, w którym wśród wielu równych posłów będzie jeden reprezentujący wszystkich mieszkańców twojego okręgu w tym ciebie.
  #WyboryDemokratyczne
  #DośćMafiokracji
  Zapraszam do grupy „Demokracja dla Polski, dość mafiokracji”
  https://m.facebook.com/groups/331177619260585/

spot_img