37 miliardow złotych długu w jeden miesiąc! Michał Wawer

Michał Wawer, poseł Konfederacji
Subskrybuj nasz kanał:
Chcesz wiedzieć więcej? ⬇⬇⬇

Lajkuj, subskrybuj, obserwuj i dołączaj do nas na naszych stronach, grupach i kontach:
na Instagramie:
na Facebooku:
na Twitterze:
na TikToku:
Podcasty Konfederacji:
Oficjalna strona:

Chcesz pomóc Konfederacji? Udostępniaj nasze treści!

Zapraszamy na kanały naszych liderów: @MichaWawer

#Konfederacja #MichałWawer #Dług
————-
✅ Zaproś znajomych i rodzinę do subskrybowania naszego kanału, wysyłaj im nasze filmy, zachęcaj do głosowania na Konfederację i pomóż nam rozbić „bandę czworga” z PiS, KO, Lewicy i PSL!

Zgadzasz się? Chcesz nas wesprzeć?
Polub 👍
Skomentuj 💬
Podaj dalej ➥

37 miliardow złotych długu w jeden miesiąc! Michał Wawer

1. Wmówiono nam, że te miliardy są nam potrzebne. Przecież budują drogi, przedszkola i , że mamy skok cywilizacyjny. Każdy niech sobie odpowie na pytanie czy w jego życiu coś te miliardy zmieniły aż tak bardzo, że życie bez tych zmian by było niemożliwe. Przykładowo wielki koncern buduje fabrykę i wszyscy się tym zachwycają. Jak Polska się rozwija. Budynki tego koncernu silnie wiejące wiatry od jeziora podnoszą jeszcze tak, że ich siła łamie drzewa jak zapałki, w okolicy śmierdzi gumą a tysiące tirów każdego dnia przejeżdżają przez miejscowość. Pracuje tam 800 osób, wiele osób dojeżdża i innego miasta. To komu potrzebne są nowe drogi ? W tym czasie upadły inne polskie firmy z branży, nie wytrzymały konkurencji z wielkim międzynarodowym koncernem. Do tego firma ta była 10 lat zwolniona z podatku gruntowego. Obok polskie małe firemki płaciły ten podatek przez te 10 lat aby budowano drogi dla koncernu. Taka jest prawda. A my wdychamy opary gumy z fabryki i opary absurdu , które docierają z Warszawy.