32 000 zł rocznie na klimatyzm OD OSOBY. POŻEGNAJCIE SIĘ Z MARZENIAMI O WŁASNYM …

⛔32 000 zł rocznie na klimatyzm OD OSOBY. 🤯POŻEGNAJCIE SIĘ Z MARZENIAMI O WŁASNYM DOMU/MIESZKANIU: W UNIJNYM ZIELONYM ŁADZIE BĘDZIEMY KRAJEM ŻEBRAKÓW‼

✅ To nie literówka. 7400 euro rocznie, czyli ok. 32 000 zł będzie każdego Europejczyka kosztował „zielony ład”, ekofanatyczny pęd w stronę zeroemisyjności do 2050 roku. Cała „inwestycja” ma kosztować aż 40 bilionów (nie, nie miliardów) i zostanie spłacona przez obywateli. No przecież chyba nie przez elity, prawda? 😉

⛔ Jeśli jesteście w stanie odłożyć ponad 3000 zł miesięcznie na klimatyczną religię, to jesteście w dobrej sytuacji. Niestety, wygląda na to, że nie będziecie mieli wyboru. To już dawno postanowione, a ze strony polskiej, podpis pod tym projektem złożył Morawiecki (PiS).

⛔ Obniżenie poziomu życia, jakie wiąże się z tym quasi religijnym szaleństwem łatwo sobie wyobrazić odejmując od swoich comiesięcznych zarobków lub rocznego budżetu te 30+ tysięcy złotych. Ale to nie wszystko, bo „Zielony Ład” to przecież także totalitarne w swej istocie „prawa”: zakazy i nakazy, za które karani będziemy jak za najgorsze zbrodnie. Nowa religia panująca na kontynencie nienawidzi sprzeciwu. Do najgłośniejszych, ale być może nie najbardziej uciążliwych należy oczywiście zakaz posiadania samochodu, czy latania samolotem.

✅🇵🇱 Konfederacja jako jedyna partia staje w obronie wolności Polaków, jako jedyna sprzeciwia się absurdalnemu podejściu do klimatu. O środowisko należy dbać racjonalnie, nie czyniąc z ekologizmu nowej świeckiej religii – zrobienie z tego ideologii prowadzi do totalitaryzmu.

Podajcie dalej‼

11\u00a0tys. osób polubiło posta