100 konkretów na pierwsze 100 dni rządów? Katarzyna Piekarska (KO): „Nie da si…

100 konkretów na pierwsze 100 dni rządów?

➡ Katarzyna Piekarska (KO): „Nie da się tego zrobić w 2024 roku…” (źródło Polsat News)

➡ Katarzyna Lubnauer (KO): „Tusk obiecał KPO dzień po wyborach? To była pewna przenośnia.” (źródło: Radio ZET)

➡ Paulina Hennig-Kloska (Trzecia Droga): „Podniesienie kwoty wolnej do 60 tys. zł? Nie widzę przestrzeni w budżecie.” (źródło: Radio ZET)

➡ Izabela Leszczyna (KO): „W tegorocznym budżecie jest gigantyczna dziura Morawieckiego!” (źródło: wpis własny na X)

Naobiecywali ludziom utrzymanie PiS-owskiego rozdawnictwa, dołożenie swojego (jak babciowe, czy kredyt 0%), a do tego zapewniali, że przy tym obniżą podatki. Teraz okłamują wyborców i wykręcają się ze wszystkiego, bo „nie ma pieniędzy”, a przecież WSZYSCY wiedzieli, że stan finansów państwa jest bardzo zły! Rząd PiS zadłużał nas na potęgę, a pseudo-opozycja z KO, czy Lewicy przykładała do tego rękę wspólnie z PiS głosując za 13. i 14. emeryturą, czy 800+ i jeszcze licytowali się z PiS na kolejne obietnice!

Kpina z ludzi. Nie damy im chwili wytchnienia w tej kadencji Sejmu – będziemy dokładnie patrzeć im na ręce i rozliczać z obietnic wyborczych, którymi mamili wyborców przez ostatnie miesiące! Podajcie dalej!

1. Konfederacja obiecywała gruszki na wierzbie uprawiając prymitywny populizm na Tik Tok-u, wiecach przy piwie i wszystkich innych możliwych spotkaniach.

Spotkanie Mentzen Pertu. Scena na wiecu Konfy.
    „Petru: Czy jest Pan za likwidacją ZUSu?

Mentzen: Oczywiście, ZUS należy
    zlikwidować

Petru – To kto będzie wypłacał emerytury? (cisza)
    Mentzen – ZUS będzie zlikwidowany tak szybko jak to możliwe

Petru – Czyli kiedy?

Mentzen – Nie wiem”

Program tak jak zapowiedział JKM napisany dla idiotów 🤣🤣🤣.

Koszty obietnic wyborczych.