100 dni kłamstw Tuska minęło. Zrealizowali 9 konkretów ze 100 przewidzianych …

🛑 100 dni kłamstw Tuska minęło. Zrealizowali 9 konkretów ze 100 przewidzianych 🤣

Dojście do koryta i czerpanie z niego było od początku jedynym czynnikiem spajającym tę groteskową koalicję, ale teraz jest już także chyba jej jedynym osiągnięciem. 99 „konkretów” pozostało niezrealizowanych, w tym oczywiście wszystkie te, które ukradli Konfederacji, by zachęcić prawicowy elektorat.

Między innymi były to:
– podniesienie kwoty wolnej od podatku do 60 tys.
– obowiązek płacenia podatku dochodowego dopiero po otrzymaniu środków z tytułu zapłaconej faktury (kasowy PIT),
– powrót do ryczałtowego systemu rozliczania składki zdrowotnej,
– obniżenie czasu kontroli mikroprzedsiębiorstw,
– wprowadzenie 0 proc. VAT na transport publiczny.

Ale to nie wszystko, bo Konfederacja podnosiła te tematy od pierwszego dnia, gdy tylko było to możliwe. Projekty takie jak podniesienie kwoty wolnej leżą w ZAMRAŻARCE SEJMOWEJ, KTÓREJ LIKWIDACJĘ OBIECAŁ HOŁOWNIA.

I to NADAL nie wszystko‼ Wczoraj odbyło się głosowanie nad OPÓŹNIENIEM prac dotyczących podniesienia kwoty wolnej od podatku do 60 000 zł, który postuluje Konfederacja. Koalicja Tuska zagłosowała PRZECIWKO PROCEDOWANIU TEGO PROJEKTU, czyli przeciwko postulatowi z listy własnych obietnic wyborczych.

Obecne rządy Tuska zapowiadają powtórkę fatalnych dla Polski rządów PO-PSL z lat 2007-15.

POPiS rządzi, jak rządził: raz my, raz wy, a nie zmienia się nic‼

Podajcie dalej‼

132 osób polubiło posta