🔴 ZBÓJE Z DROGÓWKI wymuszają HARACZE od kierowców❗ Sośnierz MIAŻDŻY Bandę Czworga!

Szanowni Państwo, YouTube nieustannie cenzuruje nasze treści i obcina nam nawet 90% zasięgów, co pozbawia nas możliwości utrzymania naszej działalności. Wobec tego bardzo prosimy o Państwa wsparcie. Jeśli chcą Państwo wspomóc naszą misję walki z systemem, można to zrobić pod poniższym linkiem:

✅ Kliknij DZWONEK 🔔 i SUBSKRYBUJ kanał, aby być na bieżąco!

✅ Więcej na portalu
✅ Znajdź nas również na FB:
✅ Oraz Twitterze:

#konfederacja #sośnierz #sejm

Na kanale znajdziecie nagrania z liderami Konfederacji między innymi:
Krzysztof Bosak, Grzegorz Braun, Sławomir Mentzen, Konrad Berkowicz, Dobromir Sośnierz

1. Co do Norwegii to Sośnierz mocno się myli. Jeżdżę tam raz na jakiś czas i wszyscy co do joty zgodnie z ograniczeniem, a pieszych przepuszcają nie tylko na przejciu, tylko w dowolnym miejscu;) Tutaj zgadzam się z Panią w zielonym żakiecie, nieuchronność i wysokość mandatów jest dobrym batem dla wariatów.

2. To ja mam pytanie jakie zagrożenie stwarza mój niezapięty pas , który już po godzinę obniża poziom koncentracji oraz ogranicza zakres ruchu kierowcy np. Gdy próbuję się wychylić do przodu w celu dokładniejszej oceny sytuacji na drodze pas się blokuje i mi to uniemożliwia? Dodam że za niemanie zapiętego pasa też zbieramy punkty

3. A ja zadam jedno pytanie – to w jaki sposób zadziałała ta kara na kierowcę który już miał zakaz prowadzenia pojazdów a mimo to wsiadł w pożyczony samochód i zabił dziecko. Takich absurdów jest wiele . I ja też popłynę w tym momencie i napiszę żeby wyciąć wszystkie drzewa wzdłuż dróg wtedy o drzewo nikt się nie zabije i zmienić przepis odnośnie pierwszeństwa przejazdu przez tory kolejowe samochód niech ma pierwszeństwo niech zwalnia pociąg nie będzie wypadków śmiertelnych na przejazdach a jak komuś przyjdzie do głowy argument że pociąg jest za ciężki żeby zachamować to jak to przecież dokładnie taki sam przepis jest z pieszymi a czy samochód nie jest za ciężki żeby wychamowac. Jestem pieszym i kierowca i doskonale wiem że po dupie dostaje zawsze kierowca . A może na przejściach zakładać fotoradary żeby karać pieszych jak wchodzą na przejścia bez zachowania jakiejkolwiek ostrożności albo używając telefonu a niestety nie ma .

4. Poustawialiście w całej Polsce te idiotyczne ograniczenia do 50 km na drogach szybkiego ruchu…. Nikt tego nie przestrzega bo to jest nierealne, do tego stwarza większe zagrożenie. Jedziesz 100 na godzinę a nagle, bez powodu kierowcy hamują do 50tki…. chore

5. Jeśli ktoś chce skonfrontować wypowiedzi Pana Sosnierza niech wróci do starych programów na TVN twórczości Pana Emila. On pokazywał patologie. Po drugie miałem sytuacje gdy jechałem kiedyś gęsiego samochodem jeden za drugim. Ja byłem 3 w tym rzędzie. Przypominam 3 i zatrzymano mnie za przekroczenie prędkości. Ja się pytam jak to jest nie ważne jest pan winny mandat. Wtedy to buły czasy małych mandatów to przyjąłem. Ale od tamtego czasu mam kamerę w samochodzie a każda interwencje policji nagrywam telefonem. Uwierzcie mi interwencja wyglada wtedy zupełnie inaczej.