🔴 Wieczór Wyborczy Konfederacji – Mentzen, Bosak, Braun

Podobne

Udostępnij

Dobrowolne wsparcie kanału oraz naszej działalności:

✅ Kliknij DZWONEK 🔔 i SUBSKRYBUJ kanał, aby być na bieżąco!

#konfederacja #sejm #braun

✅ Więcej na portalu

WolnośćTV – Na kanale znajdziecie nagrania z liderami Konfederacji między innymi:
Krzysztof Bosak, Janusz Korwin Mikke, Grzegorz Braun, Sławomir Mentzen, Konrad Berkowicz, Dobromir Sośnierz, Jakub Kulesza, Artur Dziambor, Robert Winnicki

żródło

40 KOMENTARZE

 1. 60-70% wyborców nigdy nie oglądało YT. żadna tajemnica. ( nasi rodzice, dziadkowie….) Za to wymienieni całymi dniami siedzą przed TVN i TVP. Ślepi jesteście ?? Brak konfy na ogólnopolskim kanale tv to niewybaczalny błąd. Przyczyn 7.14% nie trzeba szukać ze świecą.
  Z drugiej strony 18 mandatów to o 63% więcej niż dotychczas. To jest klęska ??? 🙄

  A teraz cytat :▶
  " Niestety: nie napiszę nic oryginalnego. Najpierw pokażę zestaw sondaży…
  KONFEDERACJA nie wykorzystała podstawowych atutów.

  Pozwoliliśmy ludziom zapomnieć o CoViDzie zamiast grzać : "Braun domaga się powieszenia Niedzielskiego".
  Pozwoliliśmy zapomnieć, jak demaskowałem, że Ukraińcy nas oszukują (Wyspa Węży, Mariupol – a i Bucza też!), że są oni naszymi naturalnymi wrogami – i PiS zajęło nasze miejsce. To PiS wyszło na obrońcę Polski przed Unią.
  Ludzie pamiętali nasze ostre postulaty : likwidacja podatków dochodowych, likwidacja ZUSu – ze wszystkiego sie wycofalismy.
  To po co głosować na niewiarygodną partię, która powie, że obietnica nie wchodzenia w koalicję z PO i PiSem to też był tylko żart?

  I na koniec: jak partia mająca ok. 11% może zrezygnować z popierania kary śmierci, za którą opowiada się 54% wyborców – a jest sztandarowym postulatem Nowej Nadziei?? "⏯

  Kto jest autorem ⁉

 2. Podziękowania dla Bosaka, Mentzena i Brauna filarów Konfederacji za zaangażowanie i walkę do końca kampanii. Liczyliśmy na więcej ale to za nami, teraz trzeba wyciągnąć wnioski i iść dalej do zwycięstwa. Polecam ciekawą analizę kampanii wyborczej przeprowadzoną przez Sommera na kanale Sommer 12.
  Powodzenia w pracach w sejmie 18 osobowej reprezentacji Konfederacji.

 3. Pozdrawiam P.G.Brauna za WALKĘ O NASZĄ POLSKOŚĆ!😀😀😀😀😀😀😀 W moim okręgu wyborczym głosowałam na Pana W.B.Skalika!!!🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂 TO SIĘ PYTAM, GDZIE SĄ NASZE GŁOSY NA KONFEDERACJĘ????!!!!!!!!!!!!!!! JEDEN WIELKI PRZEWAŁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! – CO BYŁO DO PRZEWIDZENIA!!!!!!!!!!!!🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢wszak postawiłam całą moją emeryturę!!!!!!!!!!!!!!!!

 4. Trzeba było poprzeć Tuska w walce z PiS'em i zająć miejsce 3-ciej drogi. Wygląda na to że wyborcy definitywnie odrzucili koncepcję wywracania stolika i nie sądzę że to dla tego że są głupi, czy zmanipulowani, po prostu to była najlepsza opcja w danych warunkach i czasie i niema co się obrażać na wyborców.
  Żal mi chłopaków, bo na prawdę się napracowali, ale chyba przelicytowali, mam tylko nadzieję że Konfederacja dalej będzie w Sejmie głosem rozsądku.

 5. Prisze Panstw!
  Prigram Konfederacji jest tak dobry, ze SILY ZLA nie dopuscily do pelnej aktywizacji. PiS. – P.O. nie wniesli NIC by NAROD mial dostatek i wlasna DECYZJEo postepujacym ROZWOJU EKONOMICZNO – GOSPODARCZYM PANSTWA. PROGRAMOWO BYLISMY OSZUKIWANI, OKRADANI, UPODLANI BIEDA, BRAKIEM PRACY, NEDZA I ZYCIEM NA KREDYT. SA SILY ZLA, KTORE CHCA NAS FINANSOWO ZNIEWOLIC I KOLEJNE POKOLENIA RODAKOW DO BYCIA KOLONIA I TANIA SILA ROBOCZA BEZ PRAWA DECYZJI I OGRANICZONYCH MOZLIWOSCI PRZETRWANIA NASZEGO ZYCIA.

spot_img

Dołącz do
Konfederacji Korony Polskiej

Partia polityczna konserwatywnych tradycjonalistów.
Dla Wielkiej, Dumnej, Suwerennej, Bogatej Polski.
ZOSTAŃ CZŁONKIEM
Możesz zostać również sympatykiem
close-link
Kliknij Tutaj