🔴 Krzysztof Bosak vs Anna Maria Żukowska ws. FINANSOWANIA IN-VITRO: Mamy ZNACZNIE pilniejsze wydatki

Dobrowolne wsparcie kanału oraz naszej działalności:

✅ Kliknij DZWONEK 🔔 i SUBSKRYBUJ kanał, aby być na bieżąco!

✅ Więcej na portalu
✅ Znajdź nas również na FB:
✅ Oraz Twitterze:

#konfederacja #bosak

Na kanale znajdziecie nagrania z liderami Konfederacji między innymi:
Krzysztof Bosak, Janusz Korwin Mikke, Grzegorz Braun, Sławomir Mentzen, Konrad Berkowicz, Dobromir Sośnierz, Jakub Kulesza, Artur Dziambor, Robert Winnicki

1. A propo Aborcji dla mnie porażka panie Bosak i Konfederacja sam na was głosowałem , ale z tym tematem to przeginacie nie bo bo kościól na to nie zezwala ta jedna wielka mafia króra ma komuś mówić jak żyć , Pamietacjie że nie wszyscy wasi wyborvy są wierzący !!! Trochę wolności dla człwieka !

2. Oglądałem ten program i Pani Żukowska wypadła moim zdaniem lepiej, jeśli chodzi o argumentację dotyczącą sprawy in Vitro. Poprawa sytuacji demograficznej w kraju, a ta jest fatalna i szczęśliwe rodziny, które nie mogły mieć dzieci są zdecydowanie ważniejsze niż czyjeś wierzenia i zabobony. Niech sobie każdy wierzy w co chcę, ale kierujmy się nauką i korzystajmy z niej. Pan Bosak, czy Braun nie różną się niczym od PiS światopoglądowo. Przez to Konfederacja uzyskała słaby wynik w wyborach. Polacy chcą mieć więcej praw i swobód i politycy nie powinni o tym decydować. Prawica moim zdaniem w dzisiejszych czasach nie nadaję się do rządzenia i ich poglądy są przestarzałe. Nie rozumieją problemów ludzi. Zatrzymali się mentalnie na średniowieczu. Mamy 2023 rok, świat się rozwija, a smutna prawica stoi i głosi swoje nauki nie poparte dowodami.

3. Polska traci na naszych oczach iiepodleglosc, a Wy chrzanicie o sprawach w obecnej chwili nieważnych! Skandal – Jeśli utracimy suwerennosc i prawo głosu, to i tak wszystkie decyzje będzie za nas podejmował ktoś inny i w swoim interesie! Czy Wyście stracili rozum!?

4. Pani Anna powiedziała, że bezpłodność to jest choroba cywilizacyjna. I właściwie można się z tym zgodzić. A jeżeli się z tym zgadzamy to zamiast fundować z naszych podatków takie "zabiegi" to być może warto, by było sprawdzić dlaczego ludzie stają się bezpłodni i temu zapobiegać? Np. fatalna jakość jedzenia, zły tryb życia, brak ruchu, snu, zanieczyszczenia wody i powietrza itd. Może warto by było zająć się tymi tematami ?