🔴 Dobromir Sośnierz do lewaków: To RABUNEK❗ Robicie z ludzi, którzy oszczędzają frajerów!

Szanowni Państwo, YouTube nieustannie cenzuruje nasze treści i obcina nam nawet 90% zasięgów, co pozbawia nas możliwości utrzymania naszej działalności. Wobec tego bardzo prosimy o Państwa wsparcie. Jeśli chcą Państwo wspomóc naszą misję walki z systemem, można to zrobić pod poniższym linkiem:

✅ Kliknij DZWONEK 🔔 i SUBSKRYBUJ kanał, aby być na bieżąco!

✅ Więcej na portalu
✅ Znajdź nas również na FB:
✅ Oraz Twitterze:

#konfederacja #sośnierz #sejm

Na kanale znajdziecie nagrania z liderami Konfederacji między innymi:
Krzysztof Bosak, Grzegorz Braun, Sławomir Mentzen, Konrad Berkowicz, Dobromir Sośnierz

1. Panie Dobromirze, powinien Pan w takich dyskusjach mówić nieco wolniej i bez gestykulacji. Poprawiłoby to odbiór – dobrym przykładem jest Pan Mentzen i Bossak, Braun podobnie. Lewica jak zwykle naiwnie myśli, że jak obniży cenę kredytu co zwiększy liczbę klientów na mieszkanie, to nie spowoduje to wzrostu ceny mieszkania – jak zwykle będą zdziwieni na końcu i będą obwiniać czynnik ludzki. Będzie jak na zachodzi młodzi, zapomnijcie że kiedykolwiek kupicie sobie mieszkanie na własność. Ostatnio w UK uświadomili sobie ten problem. Mieszkanie dla każdego z pewnością będzie prawem, takim samym jak służba zdrowia (ludzie umierają w kolejkach).